میز ناهارخوری

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

قیمت و خرید میز ناهارخوری

امروزه و با تغییر سبک زندگی ما، میز ناهارخوری به یکی از عناصر اصلی و جدانشدنی در اتاق پذیرایی هر خانه‌ای تبدیل‌ شده‌است. این وسیله‌ی کاربردی محلی برای جمع شدن اعضای خانواده در زمان صرف غذا در کنار یک‌دیگر و ارتباط و تعامل بین آن‌هاست. میز و صندلی‌های غذاخوری معمولاً فضای نسبتاً بزرگی از خانه را به خود اختصاص می‌دهند بنابراین هماهنگی آن‌ها با سبک دکوراسیون داخلی منزل و نحوه‌ی صحیح چیدمان آن‌ها اهمیت زیادی در زیبایی، هارمونی و هماهنگی دکوراسیون خانه دارد. میز ناهارخوری یکی از عناصر کانونی و اصلی در دکوراسیون خانه است و اگر به‌ درستی انتخاب شود می‌تواند دکوراسیون داخلی خانه‌ را کامل کرده و جلوه‌ی بصری خاص و زیبایی به آن ببخشد.

انتخاب صحیح میز ناهارخوری

در انتخاب میز ناهارخوری، برای ایجاد هارمونی و هماهنگی در دکوراسیون داخلی منزل توجه به سبک کلی و تم (تنالیته) غالب رنگی استفاده شده در دکوراسیون اهمیت بسیار زیادی دارد. از طرفی ابعاد و اندازه‌ی میز و همچنین فضای در دسترس در خانه هم برای این انتخاب باید مورد توجه قرار بگیرد. لازم به ذکر است که در خرید میز ناهارخوری از فورنیو، شما میتوانید ابعاد، رنگ و سایر ویژگی‌های میز انتخابی خود را با توجه به سلیقه و دکوراسیون داخلی منزل خود برای رسیدن به نهایت هماهنگی تغییر بدهید.

انواع میز ناهارخوری در فورنیمو

تمرکز ما در فورنیمو بر روی سبک‌های دکوراسیون اسکاندیناوی، مدرن و مینیمال هست و همه‌ی محصولات تولید شده توسط ما در راستای چیدمان منزل با این سبک‌هاست و میزهای ناهارخوری‌ هم از این قاعده مستثنی نیستند. میزهای ناهارخوری تولید شده در فورنیمو با توجه به مدل و نوع آن‌ها، از جنس باکیفیت‌ترین چوب‌های بلوط آمریکایی، گردو و راش گرجستانی و یا روکش‌های طبیعی چوب بلوط، راش و یا گردو هستند. در برخی از مدل‌ها نیز از ترکیب چوب و فلزهای مخصوص مبلمان با رنگ کوره‌ای استاتیک و ثابت استفاده شده‌است.

خرید میز ناهارخوری از فورنیمو

شما می‌توانید جدیدترین و مدرن‌ترین میزهای ناهارخوری متناسب با سبک‌های دکوراسیون اسکاندیناوی، مدرن و مینیمال را از فورنیمو خرید نمایید. به علاوه برای خرید مطمئن، تمامی محصولات ما داری مشخصات کامل در صفحه هر محصول و 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. همچنین در صورت نیاز برای دریافت مشاوره و راهنمایی هم می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

قیمت میز ناهارخوری در فورنیمو

قیمت میز ناهارخوری با توجه به ابعاد، جنس و مدل آن متفاوت هست و شما می‌توانید قیمت میزهای ناهارخوری تولید شده در فورنیمو را در ابتدای همین صفحه مشاهده فرمایید.

دسته‌بندی