پاف و نیمکت

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

قیمت و خرید پاف

پاف‌ها مبلمان چند منظوره‌ای هستند که به دکوراسیون داخلی خانه تنوع، رنگ و الگو اضافه می‌کنند. آن‌ها می‌توانند به عنوان یک صندلی نرم، یک زیرپایی و یا حتی یک میز در دکوراسیون مورد استفاده قرار بگیرند؛ به عنوان‌ مثال شما می‌توانید از پاف‌های با ارتفاع کوتاه به‌ عنوان زیرپایی و از پاف‌های بلند به‌ عنوان میز عسلی استفاده کنید، بنابراین اگر علاقه‌مند به خرید یک مبلمان فوق‌العاده و کاربردی هستید که قابل استفاده در هر بخش از دکوراسیون داخلی خانه باشد، پاف‌ها بهترین گزینه هستند.

انواع پاف در فورنیمو

تمرکز ما در فورنیمو بر روی سبک‌های دکوراسیون اسکاندیناوی، مدرن و مینیمال هست و همه‌ی محصولات تولید شده توسط ما در راستای چیدمان منزل با این سبک‌هاست و پاف‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. پاف‌های تولید شده در فورنیمو، از جنس باکیفیت‌ترین پارچه‌های مبلی، مخمل و یا کتان در سطح خارجی و چوب راش گرجستانی و نراد روسی در داخل و به عنوان اسکلت آن تولید شده‌اند. در برخی از مدل‌ها نیز از ترکیب چوب و فلزهای مخصوص مبلمان با رنگ کوره‌ای استاتیک و ثابت استفاده شده‌است.

خرید پاف از فورنیمو

شما می‌توانید جدیدترین و مدرن‌ترین پاف‌های متناسب با سبک‌های دکوراسیون اسکاندیناوی، مدرن و مینیمال را از فورنیمو خرید نمایید. به علاوه برای خرید مطمئن، تمامی محصولات ما داری مشخصات کامل در صفحه هر محصول و 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. همچنین در صورت نیاز برای دریافت مشاوره و راهنمایی هم می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

قیمت پاف در فورنیمو

قیمت پاف با توجه به ابعاد، جنس و مدل آن متفاوت هست و شما می‌توانید قیمت پاف‌های تولید شده در فورنیمو را در ابتدای همین صفحه مشاهده فرمایید.

دسته‌بندی