جاکفشی

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

قیمت و خرید جاکفشی

جاکفشی، برخلاف آن چیزی که به نظر می‌رسد در دکوراسیون داخلی منزل و یا راهرو ورودی خانه، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. متأسفانه اکثر افراد در هنگام چیدمان منزل و رعایت تناسب و هماهنگی اجزا با یک‌دیگر فقط به وسایل بزرگ و شاخص مثل مبلمان، میز تلویزیون، میز جلو مبلی و... دقت می‌کنند؛ غافل از اینکه وسایل کوچکی مثل همین جاکفشی که به عنوان اولین جزء در بدو ورود به خانه دیده می‌شود، تأثیر زیادی روی زیبایی دکوراسیون داخلی و نظم محیط زندگی ایفا می‌کنند.

اهمیت انتخاب صحیح جاکفشی

از آنجایی که ورودی خانه اولین جایی است که خود ما و مهمانان در بدو ورود آن را مشاهده می‌کنیم، باید از جاکفشی‌هایی در ورودی منزل استفاده شود که هم از لحاظ سبک کلی دکوراسیون داخلی و هم از لحاظ رنگ‌بندی با سایر وسایل هماهنگی داشته باشند. به علاوه ابعاد و اندازه‌ی جاکفشی هم  نباید به گونه‌ای باشد که فضای حرکتی در ورودی خانه یا راهرو را بیش از حد اشغال کرده و عبور و مرور افراد را با مشکل مواجه کند.

انواع جاکفشی در فورنیمو

تمرکز ما در فورنیمو بر روی سبک‌های دکوراسیون اسکاندیناوی، مدرن و مینیمال هست و همه‌ی محصولات تولید شده توسط ما در راستای چیدمان منزل با این سبک‌هاست و جاکفشی‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. جاکفشی‌های تولید شده در فورنیمو با توجه به مدل و نوع آن‌ها، از جنس باکیفیت‌ترین چوب‌های بلوط آمریکایی، گردو و راش گرجستانی و یا روکش‌های طبیعی چوب بلوط، راش و یا گردو هستند. در برخی از مدل‌ها نیز از ترکیب چوب و فلزهای مخصوص مبلمان با رنگ کوره‌ای استاتیک و ثابت استفاده شده‌است.

خرید جاکفشی از فورنیمو

شما می‌توانید جدیدترین و مدرن‌ترین جاکفشی‌های متناسب با سبک‌های دکوراسیون اسکاندیناوی، مدرن و مینیمال را از فورنیمو خرید نمایید. به علاوه برای خرید مطمئن، تمامی محصولات ما داری مشخصات کامل در صفحه هر محصول و 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. همچنین در صورت نیاز برای دریافت مشاوره و راهنمایی هم می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

قیمت جاکفشی در فورنیمو

قیمت جاکفشی با توجه به ابعاد، جنس و مدل آن متفاوت هست و شما می‌توانید قیمت جاکفشی‌های تولید شده در فورنیمو را در ابتدای همین صفحه مشاهده فرمایید.

دسته‌بندی