جاکفشی

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

قیمت و خرید جاکفشی

جاکفشی، برخلاف آن چیزی که به نظر می‌رسد در دکوراسیون داخلی منزل و یا راهرو ورودی خانه، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. متأسفانه اکثر افراد در هنگام چیدمان منزل و رعایت تناسب و هماهنگی اجزا با یک‌دیگر فقط به وسایل بزرگ و شاخص مثل مبلمان، میز تلویزیون، میز جلو مبلی و... دقت می‌کنند؛ غافل از اینکه وسایل کوچکی مثل همین جاکفشی که به عنوان اولین جزء در بدو ورود به خانه دیده می‌شود، تأثیر زیادی روی زیبایی دکوراسیون داخلی و نظم محیط زندگی ایفا می‌کنند.

اهمیت انتخاب صحیح جاکفشی

از آنجایی که ورودی خانه اولین جایی است که خود ما و مهمانان در بدو ورود آن را مشاهده می‌کنیم، باید از جاکفشی‌هایی در ورودی منزل استفاده شود که هم از لحاظ سبک کلی دکوراسیون داخلی و هم از لحاظ رنگ‌بندی با سایر وسایل هماهنگی داشته باشند. به علاوه ابعاد و اندازه‌ی جاکفشی هم  نباید به گونه‌ای باشد که فضای حرکتی در ورودی خانه یا راهرو را بیش از حد اشغال کرده و عبور و مرور افراد را با مشکل مواجه کند.

انواع جاکفشی در فورنیمو

تمرکز ما در فورنیمو بر روی سبک‌های دکوراسیون اسکاندیناوی، مدرن و مینیمال هست و همه‌ی محصولات تولید شده توسط ما در راستای چیدمان منزل با این سبک‌هاست و جاکفشی‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. جاکفشی‌های تولید شده در فورنیمو با توجه به مدل و نوع آن‌ها، از جنس باکیفیت‌ترین چوب‌های بلوط آمریکایی، گردو و راش گرجستانی و یا روکش‌های طبیعی چوب بلوط، راش و یا گردو هستند. در برخی از مدل‌ها نیز از ترکیب چوب و فلزهای مخصوص مبلمان با رنگ کوره‌ای استاتیک و ثابت استفاده شده‌است.

خرید جاکفشی از فورنیمو

شما می‌توانید جدیدترین و مدرن‌ترین جاکفشی‌های متناسب با سبک‌های دکوراسیون اسکاندیناوی، مدرن و مینیمال را از فورنیمو خرید نمایید. به علاوه برای خرید مطمئن، تمامی محصولات ما داری مشخصات کامل در صفحه هر محصول و 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. همچنین در صورت نیاز برای دریافت مشاوره و راهنمایی هم می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

قیمت جاکفشی در فورنیمو

قیمت جاکفشی با توجه به ابعاد، جنس و مدل آن متفاوت هست و شما می‌توانید قیمت جاکفشی‌های تولید شده در فورنیمو را در ابتدای همین صفحه مشاهده فرمایید.

سوالات متداول

  • تابلوهای فورنیمو در چه اندازه‌هایی قابل سفارش هستند؟
شما می‌توانید در صفحه‌ی هر محصول، اندازه‌ی تابلوها را متناسب با دکوراسیون داخلی منزل، نیاز و سلیقه خودتان انتخاب کنید. اندازه‌ی تابلوها شامل تمام ابعاد استاندارد به صورتِ «21*16»، «30*20»، «40*30»، «60*40» و «70*50» هست.
لازم به ذکر است که ابعاد بالا، اندازه‌ی پوستر داخل تابلوها بوده و اندازه‌ی نهاییِ تابلو به همراه قاب اندکی بیشتر است.

  • جنس و رنگ قابِ تابلوها قابل انتخاب است؟
بله. قاب‌ها در دو جنس «پی‌وی‌سی» و «چوبی» عرضه می‌شوند. قاب‌های PVC در شش رنگ «مشکی»، «سفید»، «قهوه‌ای تیره با طرح چوب»، «قهوه‌ای روشن با طرح چوب»، «نقره‌ای» و «طلایی» و قاب‌های چوبی در چهار رنگ «مشکی»، «سفید»، «قهوه‌ای تیره» و «قهوه‌ای روشن» قابل سفارش هستند. قاب‌های چوبی از جنس چوبِ چنار، نرادِ روسی و یا راش گرجستانی ساخته می‌شوند.

  • جنس پوستر داخل تابلوها چیست؟
جنس پوسترهای داخل تابلوها همگی از کاغذ سیلک وارداتی (فوجی ژاپن) با تراکم نقره‌ی 90 درصد هست که در حال حاضر با کیفیت‌ترین و مقاوم‌ترین ماده برای چاپِ با کیفیتِ بالا و رنگ‌های زنده و 32 بیتی در صنعت چاپ هستند. چاپ اون‌ها هم با روش شیمیایی در لابراتوار انجام می‌شود که دارای رنگ ثابت و بدون تغییر با گذر زمان و مقاوم در برابر تابش نور آفتاب و حتی شستشو هستند.

  • ضخامت قاب‌ها چقدر است؟
ضخامت قاب‌های چوبی و PVC همگی «2 سانتی‌متر» می‌باشد.

  • تابلوهای فورنیمو به صورت کامل به دست مشتری می‌رسند؟
بله. همه‌ی تابلوها، به صورت کامل و همراه با قاب و شیشه‌ی رویی آن ارسال می‌شوند. (ضخامت شیشه رویی 3 میلی‌متر است.)

  • آماده‌سازی تابلوها چه مدت طول می‌کشد؟
زمان آماده‌سازی و ارسال تابلوهای فورنیمو بین 4 تا 7 روز کاری می‌باشد.

  • هزینه‌ی حمل و نقل تابلوها چگونه محاسبه می‌شود؟
ارسال تابلوهای فورنیمو به سراسر کشور با هزینه‌ی ثابت 39,000 تومان انجام می‌شود.

دسته‌بندی